NL Ingrediënten: suiker, cacaoboter, volle melkpoeder, walnoten, cacaomassa, weipoeder, emulgator: soja lecithine; gedroogde kokosnoot, gedroogde aardbeien, natuurlijk aroma: vanille; antioxidant: E220. Cacaomassa in melkchocolade minimum 33 %. Kan gluten, eieren, pinda's, sesam bevatten.
Geproduceerd in de EU.
Bewaren op een koele en droge plaats.
Houdbaarheid: 3 maanden.
Voedingswaarden per 100 g
| Energie in kJ | 2 394 |
| Energie in kcal | 572 |
| vet | 38 |
| Verzadigde vetten | 20 |
| Koolhydraat | 52 |
| Suikers | 50 |
| Eiwit | 5,9 |
| Zout | 0,19 |

Postcard Midi - Chocolade toolset met pralines
Momenteel niet beschikbaar
Chocolade en pralines
Een doosje met heerlijke chocolade dat vast niet ongemerkt voorbij zal gaan, en nog gepersonaliseerd ook.
Het eerste wat opvalt zijn de drie stuks chocolade gereedschap: een hamer, een schroevendraaier en een Engelse sleutel. Alle drie gemaakt van de beste Belgische melkchocolade en met oog voor detail afgewerkt met pure chocolade.
Ten tweede zijn daar zes overheerlijke pralines. Ook deze zijn uiteraard gemaakt van Belgische chocolade en de vullingen zijn met kwaliteitsvolle ingrediënten.
Al dit uniek lekkers is verpakt in een stijlvol doosje met groen deksel dat u kan personaliseren met uw eigen foto of afbeelding. U kan er eentje kiezen uit onze galerij of u kan zelf een foto uploaden. U heeft de mogelijkheid om een tekst of wensen te schrijven en daarna printen wij deze postkaart af en bevestigen ze in het deksel. Het plezier begint dus al wanneer u dit cadeau geeft.

Pure chocolade letters - Maman
Pure chocolade letters - Maman
Momenteel niet beschikbaar
Chocolade letters
Heerlijke chocolade letters van pure chocolade die het woord Maman vormen. De letters zijn versierd met gedroogde frambozen (M, m en n), gedroogde citroen (a) en amandelen (a). De letters zijn verpakt in een stijlvol houten kistje dan kan gegraveerd worden. Een perfect geschenkidee voor Moederdag of eender welke gelegenheid voor mama.

Fabulous Christmas - Mix - Pralines
Fabulous Christmas - Mix - Pralines
Pralines in een houten kistje
Open het houten kistje en u vindt 4 zwarte doosje, met in elk 10 speciaal geselecteerde pralines, sommige met, sommige zonder alchol.
Het luxueuze houten kistje, waarin de 40 pralines zich verborgen houden, is gemaakt van Afrikaans hout. Het kistje heeft een kerstmotief.
Het houten kistje kan ook gegraveerd worden met uw eigen wensen met een max. van 25 tekens.
tel. +32 3 386 05 54
info@chocolissimo.be
Openingsuren kantoren
ma. - vrij. 8:00 - 16:00.
Bedrijven:
b2b@chocolissimo.be