Ingrediënten: suiker, volle melkpoeder, cacaoboter, hazelnoten, mageremelkpoeder, cacaomassa, emulgator: sojalecithine; natuurlijk aroma van vanille, kleurstoffen: E100, E120, E141. Kan sporen van eieren, gluten, sesam bevatten.
Gefabriceerd in de EU.
Bewaren op een koele en droge plaats.
Houdbaarheid: 3 maanden.
Voedingswaarden per 100 g
| Energie in kJ | 2 258 |
| Energie in kcal | 540 |
| vet | 30 |
| Verzadigde vetten | 15 |
| Koolhydraat | 59 |
| Suikers | 58 |
| Eiwit | 6,8 |
| Zout | 0,15 |

Pure chocolade letters - MAMA
Chocolade letters
Heerlijke chocolade letters van pure chocolade die het woord MAMA vormen. De letters M en m zijn versierd met gedroogde frambozen, de letter a met gedroogde citroen en de andere a met amandelsnippers. Verpakt in een fleurig doosje met vensters.
Een ideaal cadeau voor Moederdag of eender wellke gelegheid om uw mama in de bloemetjes te zetten.

Christmas Delights 4 - Pralines
Christmas Delights 4 - Pralines
Momenteel niet beschikbaar
Kerstpralines
Unieke pralines voor een uitzonderlijke kerst. Een selectie van vier Kerstmis Chocolissimo pralines, met overheerlijke vulling in de beste chocolade.
Verpakt in en een zwart met goudkleurig doosje met kerstmotief.

ChocoTelegram - Je bent de beste - Chocolade
Chocolade boodschap
"Je bent de beste", een bericht gemaakt van de beste Belgische chocolade. Verpakt in een stijlvolle envelop.
Afmetingen van een verpakking: 25,5 x 14,5 x 1,5 cm
Nettogewicht: 152 g

Refill set - 12 pralines - Hervulling
Refill set - 12 pralines - Hervulling
12 pralines in een doos
Voor alle liefhebbers van heerlijke handgemaakte pralines, hebben wij een setje van 12 stuks. U kan proeven van 4 verschillende soorten pralines, willekeurig geselecteerd.
Het setje kan ook gebruikt worden als hervulling voor een eerder aangekocht kistje of doosje. U kan het ook zo op de tafel zetten en genieten.
Of als u voor een bepaalde gelegenheid de pralines los in een schaaltje op tafel wil zetten, dan is ook deze verpakking een goede oplossing.
De pralines worden willekeurig gekozen uit ons assortiment en bevatten 4 verschillende soorten. Ze kunnen dus verschillen van diegene op de foto.
tel. +32 3 386 05 54
info@chocolissimo.be
Openingsuren kantoren
ma. - vrij. 8:00 - 16:00.
Bedrijven:
b2b@chocolissimo.be