Een elegant houten kistje met het chocolade bericht "Just Married". De 14 blokjes zijn gemaakt van witte en melkchocolade.
Ingrediënten: suiker, cacaoboter, cacaomassa, volle melkpoeder, emulgator: sojalecithine, E433; natuurlijk aroma: vanille; humectant: E422; zuurteregelaar: E330; kleurstoffen: E151*, E122*, E133, E102*, E110*. Cacaomassa in melkchocolade minimum 32%, in witte chocolade minimum 26%. Kan sporen van noten, eieren, gluten, sesam bevatten. * Kan een negatieve invloed hebben op de activiteit en aandacht van kinderen.
Gemaakt in de EU.
Bewaren op een koele en droge plaats.
Vervaldatum: 3 maanden
Voedingswaarden per 100 g
| Energie in kJ | 2372 kJ |
| Energie in kcal | 567 kcal |
| vet | 36,0 g) |
| Verzadigde vetten | 21,7 g |
| Koolhydraat | 53,6 g |
| Suikers | 53,0 g |
| Eiwit | 6,4 g |
| Zout | 0,21 g |

ChocoTelegram - "Ik vind je lief" - Chocolade
Chocolade booschap
Een vertederende boodschap voor uw geliefde. Een ChocoTelegram met "Ik vind je lief", gemaakt van blokjes melkchocolade, spaties van witte chocolade, aangevuld met een roos en een hartje. Verpakt in een stijlvol houten kistje met hart. Een liefdevolle avond wacht op u.
tel. +32 3 386 05 54
info@chocolissimo.be
Openingsuren kantoren
ma. - vrij. 8:00 - 16:00.
Bedrijven:
b2b@chocolissimo.be