Ingrediënten: suiker, cacaoboter, cacaomassa, volle melkpoeder, regulator, bevochtigingsmiddel: E422; emulgator: sojalecithine, E433; natuurlijk aroma: vanille; zuurgraad: E330; kleurstoffen: E151 *, E122 *, E133, E102 *, E110 *. Minimaal cacaogehalte: in 32% melkchocolade, 26% witte chocolade. Kan sporen van noten, ei, gluten, sesam bevatten. * Kan een negatief effect hebben op de activiteit en aandacht bij kinderen
Gemaakt in de EU
Bewaar op een koele, droge plaats.
Minimale houdbaarheid: 3 maanden.
Voedingswaarden per 100 g
| Energie in kJ | 2372 |
| Energie in kcal | 567 |
| vet | 36,0 g |
| Verzadigde vetten | 21,7 g |
| Koolhydraat | 53,6 g |
| Suikers | 53,0 g |
| Eiwit | 6,4 g |
| Zout | 0,21 g |

Extreme Midi - Chocoladereep - Bosbessen
Extreme Midi - Chocoladereep - Bosbessen
Momenteel niet beschikbaar
Chocoladereep
Een heerlijke chocoladereep handgemaakt van witte chocolade en versierd met frambozen en bosbessen. Verpakt zonder plastic in papier en een kartonnen doosje, gesloten met een banderol.
tel. +32 3 386 05 54
info@chocolissimo.be
Openingsuren kantoren
ma. - vrij. 8:00 - 16:00.
Bedrijven:
b2b@chocolissimo.be