Ingrediënten: suiker, cacaoboter, cacaomassa, volle melkpoeder, emulgator: sojalecithine; natuurlijk aroma: vanille. Cacaomassa in melkchocolade minimum 32%. Kan sporen van noten, eieren, gluten, sesam bevatten.
Gemaakt in de EU.
Bewaren op een koele en droge plaats.
Vervaldatum: 3 maanden.
Voedingswaarden per 100 g
| Energie in kJ | 2357 kJ |
| Energie in kcal | 563 kcal |
| vet | 35.9 g |
| Verzadigde vetten | 21.6 g |
| Koolhydraat | 52.1 g |
| Suikers | 51.3 g |
| Eiwit | 6.8 g |
| Zout | 0.21 g |

ChocoTelegram - Easter Greetings - Chocolade
Chocolade wensen
Een ChocoTelegram met "Easter Greetings". Gemaakt met melkchocolade blokjes. Afgwerkt met spaties van witte chocolade en blokjes gemaakt van witte en melkchocolade met een ChocoPrint.
Verpakt in een licht houten kistje.

Chocolade uil
Chocolade figuurtje
Een prachtig chocolade figuurtje in de vorm van een uil. Handgemaakt met melkchocolade en afgewerkt met pure chocolade, met oog voor detail.
Verpakt in een leuk versierd doosje met venstertjes en een uil.
Een fantastische cadeau voor alle slimmeriken of dierenliefhebber.
Het uiltje is 14x11x0,8 cm.
tel. +32 3 386 05 54
info@chocolissimo.be
Openingsuren kantoren
ma. - vrij. 8:00 - 16:00.
Bedrijven:
b2b@chocolissimo.be