Ingrediënten: suiker, cacaoboter, cacaomassa, volle melkpoeder, emulgator: sojalecithine; natuurlijk aroma: vanille. Cacaomassa in melkchocolade minimum 32%, in witte chocolade minimum 26%. Kan sporen van noten, eieren, gluten, sesam bevatten.
Gemaakt in de EU.
Bewaren op een koele en droge plaats.
Vervaldatum: 3 maanden.
Voedingswaarden per 100 g
| Energie in kJ | 2372 kJ |
| Energie in kcal | 567 kcal |
| vet | 36,0 g |
| Verzadigde vetten | 21,7 g |
| Koolhydraat | 53,6 g |
| Suikers | 53,0 g |
| Eiwit | 6,4 g |
| Zout | 0,21 g |

Xmas CupCakes 6 - Pralines
Pralines
Kleurrijk en opvallend, als het doosje wordt geopend of op tafel worden gezet. Maar vooral ook heel lekker, deze pralines in de vorm van klassieke cupcakes. Gemaakt van Belgische chocolade, allen met een heerlijke vulling.
Verpakt in een elegant uitschuifbaar wit doosje met een goudkleurig wintermotief, zonder plastic tray. Dus minder afval.
tel. +32 3 386 05 54
info@chocolissimo.be
Openingsuren kantoren
ma. - vrij. 8:00 - 16:00.
Bedrijven:
b2b@chocolissimo.be